top of page

O NÁS

DNA Diagnostické Centrum s.r.o. poskytuje diskrétne a spoľahlivé služby testovania DNA za veľmi prijateľnú cenu. Naše portfólio služieb pokrýva testy DNA otcovstva, testy pribuzenských vzťahov, testy pre imigračné účely a súdne testy DNA. Naše testovacie služby sú plne ISO17025, CAP a AABB akreditované a striktne vykonávané v súlade s medzinárodnými štandardmi. Sme jediným poskytovateľom DNA testov otcovstva pomocou metódy Dual Process™, čo znamená, že vaše vzorky budeme testovať v dvoch nezávislých tímoch a dáta sú pred uvoľnením výsledkov preverené laboratórnymi riaditeľmi. Zatiaľ čo iní účtujú astronomické ceny za štandardný test otcovstva, robíme testovanie otcovstva DNA rýchlo, presne a cenovo dostupné.

TESTUJEME (4) BUKÁLNÉ VZORKY A DETEKUJEME AŽ 25 GENETICKÝCH MARKEROV

USKUTOČNENÝCH VIACEJ AK MILIÓN TESTOV DNA

Laboratórium DDC vykonáva DNA analýzy od roku 1995. Viac ako 20-ročná skúsenosť sa odráža vo veľmi vysokej kvalite a presnosti našich DNA testov.

ŠTANDARDNÉ A EXPRESNÉ TESTY

Štandardná DNA analýza trva cca 8 pracovných dnov, expresná analýza skráti testovanie na 3-4 pracovné dni. U prenatálnych testov DNA sú doby odlišné.

ANALÝZA NEŠTANDARDNÝCH VZORIEK

Naše laboratórium štandardne analyzuje bukálne vzorky (sliny) ale aj vzorky neštandardné ako sú vlasy, zubná kefka, nehty, spermie a ďalšie škvrny a vzorky.

 

DNA Diagnostické Centrum s.r.o. je autorizovaným poskytovateľom služieb v obore DNA testovania, ktorý ponúka širokú škálu testov DNA, test otcovstva a rodinných vzťahov, forenzné DNA testy, súdne a imigračné testy DNA. Kontaktujte nás na čísle 02/33527652 alebo nám pošlite správu.

bottom of page